Nasza oferta

Witamy na stronie Autopunkt. Pewne Używane.

Sieć salonów "Autopunkt. Pewne Używane" powstała w wyniku połączenia dwóch dużych sieci salonów samochodów używanych: Pewne Używane i Autopunkt. Sieć Pewne Używane zbudowana w strukturach Grupy PGD – lidera polskiego rynku dealerskiego, przez 12 lat swojej działalności dostarczyła swoim Klientów ponad 30.000 samochodów używanych. Firma wyspecjalizowała się w obsłudze klientów indywidualnych, skupiając się na oferowaniu kompleksowej i jakościowej obsługi. To sprawia, że zakup samochodu używanego przebiega tak, jak w przypadku zakupu samochodu nowego w autoryzowanym salonie. Sieć Autopunkt Grupy Express – lidera rynku wynajmu samochodu, wyspecjalizowała się w obsłudze klientów biznesowych. Połączenie doświadczeń obu biznesów pozwoli na zwiększenie skali działania, powiększenie oferty dostępnej dla Klientów oraz poprawienie jakości obsługi zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Co wyróżnia Pewne Używane:

 • Ogólnopolski zasięg - 10 oddziałów w Polsce
 • Wieloletnie doświadczenie Grupy PGD i Grupy Express
 • Największy i zróżnicowany stock samochodów
 • Pewność pochodzenia i stanu technicznego aut
 • Kompleksowa usługa zakupu, doposażenia, finansowania i ubezpieczenia

Czy nie chciałbyś użytkować samochodu w sposób bezproblemowy, przyjemny i pewny? Taką misję i zadanie stawiamy sobie w firmie Autopunkt Pewne Używane.

 1. Wybierasz samochód z bazy ponad 800 aut dostępnych od ręki
  Wszystkie samochody przechodzą szczegółową kontrolę przed zakupem dlatego nie ryzykujesz przykrej niespodzianki i problemów z autem po zakupie
 2. Wszystkie formalności załatwiasz na miejscu
  Możesz kupić u nas ubezpieczenie, pomożemy Ci w doborze finansowania.
  Każdy samochód sprzedajemy z fakturą dlatego jesteś zwolniony z podatku od czynności cywilno - prawnych.
 3. Zapewniasz sobie komfort i spokój użytkowania pojazdu
  Opracujemy wspólnie wygodne i korzystne pakiety serwisowe skonfigurowane i dedykowane dla Twojego samochodu.
  Oferujemy samochody z gwarancją producencką w opcji standardowej i przedłużonej. Wszystkie pozostałe auta oferujemy z własnym pakietem gwarancyjnym.
  Dla samochodów w okresie gwarancji producenckiej opieramy się o pakiety obsługi serwisowej realizowane w ASO. Dla aut pogwarancyjnych proponujemy własne pakiety serwisowe tworzone przy współpracy z niezależną siecią serwisową Specbox.
 4. Kupujesz - sprzedajesz
  Nie chcesz tracić czasu na przedłużającą się sprzedaż poprzedniego auta - wystawianie na serwisach ogłoszeniowych, załatwianie formalności, negocjowanie ceny? Z nami ten problem nie istnieje. Zobacz jak ten proces wygląda w Autopunkt.

Jeśli właśnie tak wyobrażasz sobie proces zakupu i użytkowania samochodu

Jeśli uważasz, że standard obsługi przy zakupie samochodu używanego i nowego nie powinien się różnic

Jeśli oczekujesz cen usług dopasowanych do wartości pojazdu

To właśnie nasza oferta jest dla Ciebie.
Sprawdź nas.


Zobacz Nasze Samochody