Kredyt, leasing, ubezpieczenia

W AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE możesz kupić niezawodny samochód, nawet gdy nie masz wystarczających środków własnych lub nie chcesz ich angażować. Zakup pewnego auta używanego na kredyt czy leasing możliwy jest na miejscu, a forma finansowania jest starannie dobierana do Twoich potrzeb, możliwości i preferencji. 


W AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE wszystko załatwisz podczas jednej wizyty z gwarancją najlepszej, najbardziej korzystnej oferty! Mamy najlepsze rozwiązania zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm, a cała procedura to tylko 5 prostych kroków:

 1. Wybór samochodu

  Wybierz niezawodny samochód używany podczas wizyty w jednym z naszych oddziałów, lub poprzez naszą stronę internetową

 2. Rozmowa z doradcą

  Nasz doradca finansowy zapyta Cię o Twoje wymagania dotyczące zakupu auta na raty, preferencje w zakresie długości okres kredytowania oraz wysokości maksymalnej miesięcznej raty. Omówione zostaną również kwestie wkładu własnego, a w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE może to być Twój stary samochód. Sprawdź nasze zasady odkupu aut używanych

 3. Przygotowanie oferty

  Bazując na Twoich oczekiwaniach dotyczących zakupu samochodu na raty, doradca finansowy przedstawi 3 najlepsze propozycje dostępne na rynku, abyś mógł wybrać najbardziej korzystną dla siebie ofertę finansowania zakupu auta używanego.
  Wraz z niezbędnymi dokumentami weryfikujemy ofertę w wybranej przez Ciebie instytucji finansowej. Na wstępną decyzję nie musisz czekać dłużej niż 60 minut.

 4. Finalizacja umowy

  Po otrzymaniu pozytywnej decyzji, finalizujemy umowę, a w trosce o Twoją wygodę przedstawiamy ofertę ubezpieczenia Twojego samochodu. Dzięki naszemu doświadczeniu i współpracy z zaufanymi towarzystwami ubezpieczeniowymi masz gwarancję najlepszej ceny i warunków ubezpieczenia bez konieczności angażowania swojego czasu. W AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE wszystko załatwisz w jednym miejscu, dzięki czemu oszczędzasz podwójnie – swój czas i pieniądze.

 5. Odbiór samochodu

  Niezbędne dokumenty finansowe są niezwłocznie przekazywane do doradcy handlowego, który odpowiadał na przygotowanie oferty, a po uruchomieniu wybranego przez Ciebie kredytu lub leasingu odbierasz kluczyki do wymarzonego samochodu. Chwilę później rozkoszujesz się radością z jazdy pewnym i sprawdzonym samochodem używanym.

W kredycie i leasingu możesz również sfinansować także zakupy usług dodatkowych, np. dodatkowy rok gwarancji. Zapytaj swojego doradcę o „Gwarancję Pewne Używane”.

AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE współpracuje ze sprawdzonymi bankami i firmami, które oferują najbardziej korzystne oferty na rynku.

Nasi partnerzy:

Kredyty:

 • Santander Consumer Bank S.A
 • Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
 • COFIDIS S.A

Leasingi

 • PKO Leasing S.A.
 • Europejski Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.
 • Santander Consumer Multirent Sp. z o. o.
 • Alior Leasing Sp. z o. o.
 • COFIDIS S.A

Ubezpieczenia

 • Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A
 • Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A
 • InterRisk TU SA Vienna Insurance Group
 • Generali TU S.A
 • TU i R Warta S.A
 • BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group
 • WAGAS S.A.

 

 

Kredyt samochodowy


Nie musisz rezygnować ze swoich marzeń o niezawodnym samochodzie i odkładać ich na później, skorzystaj z kredytu samochodowego i ciesz się radością z jazdy już teraz!
Kredyt samochodowy jest jednym z najbardziej popularnych i najprostszych rozwiązań przy zakupie samochodu używanego na raty. Sam wybierasz wysokość miesięcznej raty i okres kredytowania, a my dostosowujemy ofertę do Twoich wymagań! 

Niezawodny samochód używany, to nie jedyna korzyść przy zakupie samochodu na kredyt w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE.

Sprawdź co jeszcze zyskasz:

Oszczędność czasu

Zamiast marnować czas na zbieranie środków własnych na zakup auta, możesz kupić go na raty i korzystać z komfortowej jazdy już teraz wybierając jeden z 700 pewnych samochodów używanych dostępnych od ręki. Nie musisz męczyć się jeżdżąc środkami komunikacji miejskiej lub swoim starym samochodem, który zawodzi coraz częściej.

Oszczędność pieniędzy 

Kredyt samochodowy jest tzw. kredytem celowym, na wybrany przez Ciebie samochód, dzięki czemu jest tańszy niż inne dostępne formy kredytowania. Decydując się za zakup auta na raty w kredycie samochodowym nie tylko zapłacisz dużo mniej, a także możesz znacznie obniżyć kwotę miesięcznej raty poprzez dłuższy okres kredytowania – nawet do 10 lat.

Szybka decyzja

W ciągu maksymalnie 60 minut, podczas jednej wizyty w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE, dostaniesz decyzję z wybranego przez siebie banku. Dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi partnerami proces pozyskania i uruchomienia kredytu jest bardzo prosty i szybki, a lista wymaganych dokumentów ograniczona jest do minimum.

Twoja własność

Pomimo zakupu samochodu na kredyt, w dowodzie rejestracyjnym jesteś wpisany jako jedyny właściciel pojazdu! W zdecydowanej większości przypadków banki rezygnują ze ustanawiania zabezpieczenia w postaci wpisu do dowodu rejestracyjnego. Możesz codziennie komfortowo korzystać z zakupionego samochodu.

Elastyczność oferty

Wysokość raty, okres kredytowania, czy wysokość wkładu własnego zawsze dobierany jest do Twoich możliwości i oczekiwań. Dzięki doświadczeniu naszych doradców finansowych przedstawione rozwiązania zawsze w pełni odpowiadają Twoim indywidualnym potrzebom i oferują najlepsze warunki. Wybór jednej z ofert należy do Ciebie, a w czasie trwania kredytu możesz dowolnie modyfikować jego parametry – nadpłacać raty czy spłacać całość w dowolnym momencie.
Pamiętaj, że formą wkładu własnego może być Twój obecny samochód. Sprawdź nasze zasady odkupu aut używanych

Bezpieczeństwo

Zabezpieczeniem kredytu jest Twój nowy samochód, dzięki czemu kredyt samochodowy nigdy nie stanowi dodatkowego obciążenia Twojego budżetu. Nie jest też zagrożeniem dla Twojej rodziny, w przypadku nieszczęśliwych wydarzeń losowych. Dodatkowo dla pełnego komfortu możesz wykupić dodatkowo ubezpieczenie spłaty kredytu, które chroni w przypadku utraty pracy lub innych, nieszczęśliwych zdarzeń losowych. Wszystko oczywiście załatwisz w jednym miejscu u doradcy finansowego AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE .

Sprawdzeni partnerzy

AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE współpracuje ze sprawdzonymi bankami o ugruntowanej pozycji, które oferują najbardziej korzystne oferty na rynku. Pewni partnerzy, pomoc doświadczonych doradców i transparencja kosztów kredytu to dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa.

Jeżeli jeszcze nie wybrałeś auta, który chciałbyś zakupić w kredycie samochodowym już teraz sprawdź naszą pełną ofertę!

Dla Twojej wygody, przy każdym ogłoszeniu, znajdują się przykładowe miesięczne raty co pozwoli Ci już na tym etapie dokonać odpowiedniego wyboru.

Masz pytania, chcesz poznać szczegóły zakupu samochodu używanego na kredyt?
Zadzwoń: 12 300 00 88

Nasi partnerzy:

 • Santander Consumer Bank S.A
 • Bank BGŻ BNP Paribas S.A.
 • COFIDIS S.A

 

 

Leasing - Postaw na rozwój swojego biznesu!

Prowadzisz działalność gospodarczą, a samochód jest niezbędny do jej funkcjonowania?
Wiesz, że zakup kolejnego lub nawet całej floty samochodów używanych będzie tą inwestycją, która zagwarantuje rozwój Twojej firmie, ale boisz się angażować środków własnych?
W AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne bez względu na rozmiar Twojej działalności – Leasing. Wystarczy minimalna wpłata własna, by przenieść swój biznes na wyższy poziom.

Dlaczego warto wziąć samochód używany w leasing w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE?

Niższy koszt 

Leasing samochodów używanych jest dużo tańszy i pozwala na uzyskanie niższych miesięcznych rat.
Z uwagi na szybką utratę wartości nowych samochodów, auta używane dostępne od ręki są tańsze nawet o 50%. Oznacza to, że Twoja firma może pozwolić sobie na oszczędności i zakup dużo lepszego auta, które podniesie jej prestiż.

Szybka decyzja

Nasze doświadczenie i współpraca z najlepszymi firmami gwarantują bardzo proste procedury i nie wymagają od Ciebie czasochłonnych przygotowań. Wniosek leasingowy oraz podstawowe dane o Twojej firmie to wszystko czego potrzebuje nasz doradca finansowy, aby uruchomić dla Ciebie i Twojej firmy leasing!

Lepsze wskaźniki Twojej firmy

Ponieważ leasing jest usługą, nie wpływa na powiększenie majątku Twojej działalności gospodarczej. Z perspektywy oceny kondycji firmy to bardzo korzystna sytuacja, a zdolność kredytowa staje się lepsza. Ocenę tę poprawia również lepszy wskaźnik zwrotu z majątku, ponieważ samochód go nie powiększa. 

Optymalizacja kosztowa i podatkowa*

Cała rata leasingowa jest dla Twojej firmy kosztem, co obniża wysokość odprowadzanego podatku dochodowego. Rata leasingowa pozwala też na rozliczenie VAT-u w 50%, a nawet i w 100%. Wysokość ta zależna jest od deklaracji jaka została złożona, co do sposobu wykorzystania samochodu. Uwolnione w ten sposób środki finansowe można przeznaczyć na dalszą inwestycję w rozwój firmy. Warto wiedzieć, że przy zakupie samochodu poprzez leasing, pozostałe koszty, takie jak ubezpieczenie, również stają się dla Ciebie kosztem obniżającym podatek.

Sprawdzeni partnerzy

Współpracujemy z najlepszymi firmami o ugruntowanej od lat pozycji na rynku, które oferują najlepsze warunki leasingu. Nasze doświadczenie i sprawdzeni partnerzy biznesowi to dla Ciebie gwarancja pewnej i bezpiecznej transakcji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu używanego w leasingu i co może zyskać Twoja firma?

Zadzwoń: 12 300 00 88

Nasi partnerzy:

 • PKO Leasing S.A.
 • Europejski Fundusz Leasingowy Sp. z o. o.
 • Santander Consumer Multirent Sp. z o. o.
 • Alior Leasing Sp. z o. o.
 • COFIDIS S.A

 

 

Wynajem – AutoAbonament

Potrzebujesz korzystać z samochodu, ale nie chcesz angażować środków własnych, a kredyt i leasing nie są dla Ciebie właściwym rozwiązaniem – wynajmij samochód używany w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE! Długoterminowy wynajem samochodu używanego to nowoczesne, alternatywne do zakupu samochodu na raty, elastyczne rozwiązanie. Z wynajmu aut używanych mogą korzystać zarówno przedsiębiorcy, jak i klienci indywidualni. Aby skorzystać z wynajmu samochodu używanego w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE nie potrzebujesz wkładu własnego, dzięki czemu, praktycznie od razu możesz wygodnie go użytkować. Nie musisz się również martwić utratą wartości wybranego auta, jego serwisem i późniejszą odsprzedażą. Po zakończeniu umowy wynajmu, oddajesz pojazd i możesz od razu wybrać kolejne pewne auto używane z naszej oferty, które chcesz wynająć.

Długoterminowy wynajem samochodu używanego, to komfortowe rozwiązanie, które pozwala na optymalizację kosztów i ogromną wygodę użytkowania. Chcesz poznać szczegóły takiego rozwiązania i dowiedzieć się dlaczego warto wybrać w wynajem auta używanego AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE zamiast tradycyjnego kredytu lub leasingu?
Wybierz wymarzony samochód z naszej pełnej oferty i skontaktuj się z naszymi doradcami handlowymi, którzy przygotują dopasowaną do Twoich potrzeb, elastyczną ofertę wynajmu samochodu osobowego lub dostawczego.

Nasi partnerzy:

 • Express S.A.

 


Ubezpieczenia

Nieodłącznym elementem zakupu i późniejszego użytkowania samochodu jest jego odpowiednie ubezpieczenie. Ubezpieczenie komunikacyjne – OC jest w Polsce obowiązkowe i musi posiadać je każdy właściciel samochodu. Dla Twojej wygody wszystkie formalności związane z zakupem ubezpieczenia załatwisz na miejscu u naszych doradców ubezpieczeniowych podczas zakupu samochodu w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo i w celu zwiększenia ochrony Twojego nowego samochodu, poza obowiązkowym ubezpieczeniem, nasi doradcy przedstawią Ci także najlepsze oferty dodatkowych polis komunikacyjnych. Nie musisz nigdzie dzwonić ani tracić swojego czasu na poszukiwania, podczas jednej wizyty doradcy ubezpieczeniowi AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE podpowiedzą jakie formy ubezpieczenia będą dla Ciebie przydatne i jak właściwie je wybrać.
Wszystkie propozycje ubezpieczeń takich jak OC, AC, Assistance, NNW pochodzą on naszych wieloletnich partnerów - renomowanych firm ubezpieczeniowych. Nasze doświadczenie w zakresie doradztwa i sprawdzone produkty to dla Ciebie gwarancja odpowiedniej ochrony dla Ciebie, Twoich bliskich, a także Twojego samochodu i innych uczestników ruchu drogowego.

Poznaj korzyści z zakupu ubezpieczenia w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE :

 • Oszczędność czasu i pieniędzy
 • Gwarancja najlepszej oferty
 • Najlepsze towarzystwa ubezpieczeniowe
 • Wygoda, bo wszystkie formalności załatwiamy za Ciebie w jednym miejscu

 

 

Kontynuacja ubezpieczenia w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE

Jeżeli kończy się Twoje ubezpieczenie i chcesz dostać najlepszą dostępną ofertę, Zostaw to nam! Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci wyselekcjonowane i najbardziej korzystne warunki kontynuacji ubezpieczenia i załatwimy wszystko za Ciebie.

Wybierz najdogodniejszą formę kontaktu z nami.

Zadzwoń: 12 300 00 88

Napisz: ubezpieczenia@autopunkt.pl

AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE współpracuje ze sprawdzonymi bankami i firmami, które oferują najbardziej korzystne oferty na rynku.

Nasi partnerzy:

 • Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A
 • Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia S.A
 • InterRisk TU SA Vienna Insurance Group
 • Generali TU S.A
 • TU i R Warta S.A
 • BENEFIA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

 

 

Auta z Certyfikatem Jakości AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANECertyfikowane auta używane w AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE to specjalna selekcja bezwypadkowych samochodów, które pozytywnie przeszły restrykcyjną kontrolę stanu technicznego wykonaną przez doświadczonych specjalistów, zgodnie z procesem certyfikacji. Wszystkie badania realizowane w ramach procedur sprawdzających potwierdzają najwyższą jakość samochodów używanych oraz ich nienaganny stan techniczny i pewne pochodzenie, co skutkuje wystawieniem oficjalnego dokumentu - Karty Certyfikacji.

Poznaj specjalną OFERTĘ samochodów z Certyfikatem Jakości

Certyfikat Jakości AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE wyznacza nowe standardy sprzedaży samochodów używanych. Certyfikowany samochód używany z pewnym pochodzeniem gwarantuje klientom maksymalny komfort zakupu oraz pewność bezpiecznego użytkowania.
Podstawą do wystawienia Certyfikatu Jakości dla bezwypadkowych aut używanych jest pozytywny wynik pełnego badania technicznego obejmującego kluczowe zespoły i układy pojazdu podzielone na 4 obszary:

Badanie techniczne obejmuje w szczególności:

Pod pokrywą silnika:

 • Ocena pracy jednostki napędowej
 • Poziom oleju
 • Poziom płynu chłodzącego
 • Poziom płynów eksploatacyjnych
 • Kontrola stanu akumulatora, zacisków i mocowania
 • Ocena pasków klinowych/wielorowkowych i ich napięcia
 • Kontrola szczelności układu paliwowego

Wnętrze samochodu:

 • Poprawne działanie wszystkich kontrolek
 • Kontrola klimatyzacji i ogrzewania
 • Ocena działania nadmuchu, jego intensywności i zapachu
 • Poprawne działanie wyświetlacza, radia, nawigacji, kamery cofania i innych
  Ocena stanu piór wycieraczek i spryskiwaczy
  Kontrola świateł, kierunkowskazów, lusterek, szyb elektrycznych, ogrzewania szyb

Na podnośniku:

 • Brak widocznych uszkodzeń, przeróbek, napraw
 • Brak widocznych oznak korozji na płycie podłogowej podwozia samochodu
 • Kontrola wycieków (również z amortyzatorów)
 • Sprawdzenie układu wydechowego
 • Kontrola stanu zawieszenia, przeniesienia napędu i układu kierowniczego
 • Sprawdzenie układu hamulcowego
 • Ocena stanu opon, głębokości bieżnika i ciśnienia

Próba drogowa:

 • Kontrola działania sprzęgła i skrzyni biegów
 • Sprawdzenie poprawnego działania hamulca zasadniczego i postojowego
 • Kontrola wspomagania układu kierowniczego
 • Test na płynne przyśpieszenie samochodu
 • Kontrola działania prędkościomierza i licznika kilometrów
 • Brak zapalonej kontrolki awarii silnika
 • Brak stuków z układu przeniesienia napędu i zawieszenia


Zobacz wszystkie samochody z Certyfikatem Jakości

Auto używane z certyfikatem to najbezpieczniejsza możliwość zakupu samochodu z drugiej ręki. To także pewność, że wybrany pojazd posiada nienaganny wygląd oraz idealny stan techniczny potwierdzony rygorystyczną kontrolą zgodną z procesem certyfikacji.

Certyfikat Jakości AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE gwarantuje również, że używany samochód pochodzi z oficjalnej europejskiej sieci dystrybucji i ma w pełni udokumentowaną historię serwisową.

Jesteś zainteresowany zakupem certyfikowanego auta używanego?

Uzupełnij krótki formularz kontaktowy, a pomożemy Ci znaleźć niezawodny samochód używany!

Wczytywanie...