O nas

AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE to ogólnopolska sieć sprzedaży samochodów używanych z największym wyborem aut w różnych klasach i segmentach. AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE jest częścią Grupy PGD, pierwszej polskiej grupy dealerskiej i wchodzi w skład Holdingu 1 – polskiej grupy kapitałowej, której wiodącym obszarem działalności jest sprzedaż i wynajem samochodów. Ponad 25 letnie doświadczenie rynkowe pozwoliło nam na wypracowanie autorskich praktyk w zakresie pozyskiwania i sprzedaży najlepszych na rynku samochodów używanych, a także najwyższej jakości obsługi klientów indywidualnych i biznesowych. Ciągle się rozwijamy otwierając kolejne lokalizacje. Obecnie posiadamy 8 oddziałów w 7 największych miastach w Polsce. 

Kliknij, aby znaleźć najbliższy AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE

Oferowane przez nas samochody poddawane są rygorystycznym kontrolom, dzięki czemu masz pewność stanu technicznego, pochodzenia oraz przebiegu Twojego nowego samochodu. Najwyższa jakość oraz zadowolenie klientów od samego początku były wpisane w naszą misję, a jej realizacja widoczna jest w codziennej działalności. 

Doświadczona kadra specjalistów jest gwarancją najlepszego doradztwa w zakresie motoryzacji, co pozwala na idealne dopasowanie pewnego i sprawdzonego samochodu używanego do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dzięki kompleksowej obsłudze, podczas jednej wizyty pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności, przedstawimy najlepsze na rynku oferty ubezpieczenia samochodu, a także kredytu, leasingu oraz wynajmu. Od lat cieszymy się coraz większym uznaniem i zaufaniem, czego najlepszym dowodem są bardzo pozytywne komentarze i opinie uzyskiwane przez wszystkie nasze oddziały AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE.

Nasza oferta to ponad 500 niezawodnych aut używanych różnych marek, które są dostępne od ręki. Wszystkie nasze auta używane mają pewne pochodzenie, potwierdzony stan techniczny, a także sprawdzony i udokumentowany przebieg. Pełna oferta AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE obejmuje wygodne auta rodzinne, pojemne kombi i komfortowe SUV-y oraz idealne na miasto samochody kompaktowe, a także samochody dostawcze. Dla miłośników ekologii mamy zarówno auta elektryczne, jak i z napędem hybrydowym. Wśród pewnych, sprawdzonych i kompleksowo przygotowanych do jazdy samochodów używanych znajdują się takie marki jak: Volkswagen, Suzuki, Hyundai, Ford, Opel, Kia, Renault, czy Skoda.
W AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE możesz również wygodnie i szybko sprzedać swój samochód, a my odkupimy go podczas jednej wizyty i zapłacimy za niego błyskawicznie.

Poznaj pełna ofertę

Co wyróżnia AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE ?

W AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE Twoja wygoda i komfort i zadowolenie są najważniejsze dlatego oferujemy kompleksową obsługę. Podczas jednej wizyty wybierzesz swój niezawodny samochód używany, a my przedstawimy Ci najbardziej korzystne oferty kredytu samochodowego lub leasingu. Załatwimy również wszelkie formalności związane z wyborem i zakupem najlepszego ubezpieczenia, czy gwarancji dodatkowej. W naszej ofercie znajduje się również coraz bardziej popularne i wygodne rozwiązanie - Wynajem samochodu używanego AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE.

Za sukcesem oferty AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE stoją nasi pracownicy, ich wieloletnie doświadczenie i kwalifikacje oraz wszyscy klienci, dzięki którym stajemy się coraz lepsi! Każdy samochód znajdujący się w naszej ofercie jest odpowiednio wyselekcjonowany, a następnie gruntownie sprawdzony i przygotowany do sprzedaży. Odpowiednia weryfikacja stanu prawnego i formalnego oraz szczegółowa ocena i diagnostyka techniczna wszystkich samochodów gwarantuje bezpieczny, wygodny i pewny zakup.

Jeśli szukasz wymarzonego samochodu – trafiłeś do najlepszej firmy, która spełni Twoje marzenia – AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE

Napisz, jakiego samochodu szukasz, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę

Wczytywanie...