Jak to robimy

Proces wyceny i odkupu przeprowadzamy w każdym z naszych salonów.  Całość zorganizowaliśmy tak, żeby transakcja była dla Ciebie szybka i wygodna i nie zajmowała więcej niż 60 minut.

Zadzwoń: 12 300 03 83 i umów się na wycenę.

 1. Oględziny
  Na tym etapie wspólnie ocenimy stan wewnętrzny i zewnętrzny Twojego samochodu pod kątem zużycia, uszkodzeń i jakości wykonania ewentualnych napraw blacharsko-lakierniczych. Nieodłącznym elementem tego etapu jest pomiar grubości powłoki lakierniczej całego samochodu. Sprawdzimy też stan i kompletność wyposażenia samochodu. Zweryfikujemy stan licznika kilometrów.
 2. Weryfikacja dokumentacji
  Transparencja i kompletność dokumentacji samochodu jest dla nas ważnym kryterium, więc ten punkt jest dla nas obligatoryjny. Sprawdzimy dokumenty potwierdzające pochodzenie i właścicielstwo samochodu oraz historię obsługi serwisowej.
 3. Jazda próbna
  Jazda próbna pozwoli nam zweryfikować samochód pod kątem sprawności mechanicznej oraz właściwości jezdnych. Na tym etapie zweryfikujemy też poprawność funkcjonowania urządzeń peryferyjnych.
 4. Oględziny mechaniczne
  Na tym etapie nasi mechanicy sprawdzą ewentualne problemy i usterki mechaniczne, które wyniknęły podczas jazdy próbnej. Pozwoli nam to oszacować koszty usprawnienia pojazdu przed jego dalszą odsprzedażą.
 5. Oferta
  To już finalny etap, na którym mamy pełną wiedzę o Twoim samochodzie. W odniesieniu do aktualnej oferty rynkowej i wartości rekomendowanych w informatorze rynkowym Eurotax® przedstawimy Ci propozycję ceny, za jaką będziemy mogli odkupić Twój samochód. Jeżeli nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania zostanie nam już tylko jeden krok, czyli…
 6. Finalizacja transakcji
  Po podpisaniu umowy odkupu natychmiast przystępujemy do realizacji płatności. Płatności realizujemy przelewem bankowym na wskazane przez Ciebie konto. Jeżeli Twój samochód jest finansowany przez kredyt bankowy, to transakcję odkupu finalizujemy bezpośrednio z bankiem.
  Jeżeli jednocześnie kupujesz u nas kolejny samochód, to oczywiście zaproponujemy Ci najszybszą i najwygodniejsza formę rozliczenia. Dzięki temu Twoja mobilność ani na chwilę nie będzie ograniczona.