Kredyt

 

Kredyt samochodowy jest jedną z najpopularniejszych i najprostszych form finansowania zakupu samochodu.

Jest to produkt przeznaczony zarówno dla osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorców.

Dlaczego kredyt samochodowy jest korzystnym rozwiązaniem?

 

 

 1. Szybkość
  Czasy odkładania „do skarpety” pełnej kwoty na wymarzony samochód już dawno minęły! Tu i teraz możesz się cieszyć wybranym samochodem, niezależnie od wysokości wkładu własnego jakim dysponujesz w tym momencie. Brakującą część sfinansuje za Ciebie bank, a Ty będziesz zwracał kwotę do banku w wygodnych ratach miesięcznych ciesząc się nowym samochodem od razu. Co więcej sam ustalisz jej wysokość regulując parametrami wysokości wpłaty własnej czy okresu kredytowania.
 2. Prosta procedura
  Wyspecjalizowana formuła współpracy między sprzedawcą samochodów i bankiem powoduje, że proces pozyskania i uruchomienia kredytu jest prosty i szybki. W zdecydowanej większości przypadków wstępna decyzja zapada już po 30-60 minutach. Lista wymaganych dokumentów również jest ograniczona do minimum. Sprawdź wymagane dokumenty.
 3. Własność
  Obecnie, w zdecydowanej większości przypadków banki rezygnują ze ustanawiania zabezpieczenia w postaci wpisu do dowodu rejestracyjnego. Oznacza to, że w dowodzie rejestracyjnym jesteś wpisany jako jedyny właściciel pojazdu.
 4. Elastyczność
  Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych Specjalistów ds. finansowania oraz szerokiemu portfolio instytucji finansowych, z którymi współpracujemy dobierzesz kredyt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Wysokość raty, okres kredytowania, czy wysokość wkładu własnego dobierzemy do Twoich możliwości i oczekiwań. Również w czasie trwania kredytu możesz dowolnie modyfikować jego parametry – nadpłacać raty czy spłacać całość w dowolnym momencie. Pamiętaj, że formą wkładu własnego może być Twój dotychczasowy samochód (dowiedz się więcej o naszej ofercie Odkupu).
 5. Niższy koszt
  Dlaczego warto wziąć kredyt samochodowy, zamiast innych form kredytowania np. pożyczkę gotówkową, albo wykorzystać limit odnawialny w koncie? Kredyt samochodowy jest kredytem celowym, więc z założenia jest tańszy niż inne „ogólne” fory pożyczania i kredytowania.
 6. Bezpieczeństwo
  Zabezpieczeniem kredytu jest samochód, ale kredyt możesz też dodatkowo ubezpieczyć – (od utraty pracy, życia, spadku wartości pojazdu – tzw. GAP). Dzięki temu kredyt samochodowy nie stanowi żadnego zagrożenia dla Twojej rodziny.
 7. Sprawdzeni partnerzy
  W salonach Autopunkt oferujemy tylko produkty sprawdzonych i renomowanych partnerów finansowych. Nie współpracujemy z instytucjami parabankowymi i nieznanymi bankami o nieugruntowanej pozycji na rynku. To dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa i transparencji kosztów kredytu.

 

Sprawdź już teraz, na jaki samochód z oferty Autopunkt możesz sobie pozwolić!

 

Przy każdej ofercie znajdziesz przykładową ratę miesięczną.


Wybierz samochód


Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu w kredycie? Zapraszamy do kontaktu z nami!