Leasing
Kredyt, Leasing, Ubezpieczenie
Leasing

Dla osób prowadzących działalność gospodarczą to obok kredytu jedna z najpopularniejszych form finansowania zakupu pojazdu.

Jakie korzyści da Ci leasingowanie samochodu?

 1. Szybka droga do rozwoju biznesu
  Samochód jest bez wątpienia narzędziem, które pomaga rozwijać biznes. Nie zawsze masz jednak środki na sfinansowanie całości zakupu. Leasing rozwiązuje ten problem! Kupując samochód w leasingu możesz użytkować samochód bez posiadania dużej gotówki. Wystarczy minimalna wpłata własna (czasem nawet 10% wpłaty!), żeby Twój samochód zaczął dla Ciebie zarabiać.
 2. Prosta Procedura
  Wniosek leasingowy, podstawowe dane o Twojej firmie. To wszystko czego potrzebujemy żebyśmy mogli uruchomić dla Ciebie leasing! – Sprawdź wymagane dokumenty.
 3. Lepsze wskaźniki Twojej firmy
  Leasing jest usługą, więc nie powiększa majątku Twojej firmy. Jest to sytuacja korzystna z perspektywy oceny kondycji firmy i jej zdolności kredytowej. Ocenę kondycji poprawia lepszy wskaźnik zwrotu z majątku (którego samochód nie powiększa). Zdolność kredytowa jest lepsza, ponieważ leasing jest usługą i nie wpływa na ocenę zdolności kredytowej realizowanej przez bank.
 4. Optymalizacja kosztowa i podatkowa
  Cała rata leasingowa jest dla Twojej firmy kosztem, co oczywiście obniża wysokość odprowadzanego podatku dochodowego. Rata leasingowa pozwala Ci też rozliczyć VAT w 50, a nawet 100% (w zależności od deklaracji jaką złożyłeś, co do sposobu wykorzystania samochodu). Pewnie znasz powiedzenie „Pieniądz kosztuje” – nie zamrażaj więc pieniądza w aktywach. Płać ratę leasingową na ustalonym poziomie, a uwolnione w ten sposób środki finansowe inwestuj w rozwój firmy.
  Przy zakupie samochodu w drodze leasingu również pozostałe koszty, takie jak ubezpieczenie, automatycznie stają się dla Ciebie kosztem obniżającym podatek.
 5. Sprawdzeni partnerzy
  W salonach Autopunkt oferujemy tylko produkty sprawdzonych i renomowanych partnerów finansowych. Nie współpracujemy z towarzystwami o nieugruntowanej pozycji na rynku. To dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa i transparencji warunków leasingu.

  Firmy Leasingowe, którymi współpracujemy odnośnie kredytów na samochodu używane:

  • Raiffeisen Leasing Polska S.A.
  • PKO Bankowy Leasing sp. z o. o.
  • Santander Consumer Multirent S.A
  • Europejski Fundusz Leasingowy S.A
  • Getin Leasing S.A

Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu w leasingu?
Chcesz się dowiedzieć czy leasing jest korzystny również dla Twojej firmy?


Dowiedz się więcej! Skontaktuj się z nami!


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych są AUTOPUNKT NS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i SPECBOX NS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwane Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Bielsko-Biała

ul. Wyzwolenia 95
Sprzedaż: 33 444 15 68

Chorzów

ul. Zielony Zaułek 2
Sprzedaż: 32 797 84 68

Dąbrowa Górnicza

ul. Sobieskiego 10
Sprzedaż: 32 797 85 68

Gdańsk

Ul. Budowlanych 67
Sprzedaż: 58 733 44 68

Katowice

Siemianowicka 52C
Sprzedaż: 32 797 86 68

Kraków

ul. Jasnogórska 60
Sprzedaż: 12 345 36 68

Kraków

al. Powstańców Śląskich 22
Sprzedaż: 12 323 95 68

Poznań/Suchy Las

ul. Obornicka 125
Sprzedaż: 61 610 47 68

Rzeszów

Podkarpacka 6b
Sprzedaż: 17 783 18 68

Warszawa

ul. Puławska 557
Sprzedaż: 22 377 39 88

Warszawa

ul. Krasnobrodzka 5
Sprzedaż: 22 377 39 68

Długołęka

Wrocławska 58
Sprzedaż: 71 728 35 68