Kredyt
Kredyt, Leasing, Ubezpieczenie
Kredyt

 

Kredyt samochodowy jest jedną z najpopularniejszych i najprostszych form finansowania zakupu samochodu.

Jest to produkt przeznaczony zarówno dla osób fizycznych, jak i dla przedsiębiorców.

Dlaczego kredyt samochodowy jest korzystnym rozwiązaniem?

 

 

 1. Szybkość
  Czasy odkładania „do skarpety” pełnej kwoty na wymarzony samochód już dawno minęły! Tu i teraz możesz się cieszyć wybranym samochodem, niezależnie od wysokości wkładu własnego jakim dysponujesz w tym momencie. Brakującą część sfinansuje za Ciebie bank, a Ty będziesz zwracał kwotę do banku w wygodnych ratach miesięcznych ciesząc się nowym samochodem od razu. Co więcej sam ustalisz jej wysokość regulując parametrami wysokości wpłaty własnej czy okresu kredytowania.
 2. Prosta procedura
  Wyspecjalizowana formuła współpracy między sprzedawcą samochodów i bankiem powoduje, że proces pozyskania i uruchomienia kredytu jest prosty i szybki. W zdecydowanej większości przypadków wstępna decyzja zapada już po 30-60 minutach. Lista wymaganych dokumentów również jest ograniczona do minimum. Sprawdź wymagane dokumenty.
 3. Własność
  Obecnie, w zdecydowanej większości przypadków banki rezygnują ze ustanawiania zabezpieczenia w postaci wpisu do dowodu rejestracyjnego. Oznacza to, że w dowodzie rejestracyjnym jesteś wpisany jako jedyny właściciel pojazdu.
 4. Elastyczność
  Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych Specjalistów ds. finansowania oraz szerokiemu portfolio instytucji finansowych, z którymi współpracujemy dobierzesz kredyt, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Wysokość raty, okres kredytowania, czy wysokość wkładu własnego dobierzemy do Twoich możliwości i oczekiwań. Również w czasie trwania kredytu możesz dowolnie modyfikować jego parametry – nadpłacać raty czy spłacać całość w dowolnym momencie. Pamiętaj, że formą wkładu własnego może być Twój dotychczasowy samochód (dowiedz się więcej o naszej ofercie Odkupu).
 5. Niższy koszt
  Dlaczego warto wziąć kredyt samochodowy, zamiast innych form kredytowania np. pożyczkę gotówkową, albo wykorzystać limit odnawialny w koncie? Kredyt samochodowy jest kredytem celowym, więc z założenia jest tańszy niż inne „ogólne” fory pożyczania i kredytowania.
 6. Bezpieczeństwo
  Zabezpieczeniem kredytu jest samochód, ale kredyt możesz też dodatkowo ubezpieczyć – (od utraty pracy, życia, spadku wartości pojazdu – tzw. GAP). Dzięki temu kredyt samochodowy nie stanowi żadnego zagrożenia dla Twojej rodziny.
 7. Sprawdzeni partnerzy
  W salonach Autopunkt oferujemy tylko produkty sprawdzonych i renomowanych partnerów finansowych. Nie współpracujemy z instytucjami parabankowymi i nieznanymi bankami o nieugruntowanej pozycji na rynku. To dla Ciebie gwarancja bezpieczeństwa i transparencji kosztów kredytu.

 

Sprawdź już teraz, na jaki samochód z oferty Autopunkt możesz sobie pozwolić!

 

Przy każdej ofercie znajdziesz przykładową ratę miesięczną.


Wybierz samochód


Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach wynikających z zakupu samochodu w kredycie? Zapraszamy do kontaktu z nami!


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Klauzula informacyjna
Klauzula informacyjna
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych są AUTOPUNKT NS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. i SPECBOX NS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwane Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.

Bielsko-Biała

ul. Wyzwolenia 95
Sprzedaż: 33 444 15 68

Chorzów

ul. Zielony Zaułek 2
Sprzedaż: 32 797 84 68

Dąbrowa Górnicza

ul. Sobieskiego 10
Sprzedaż: 32 797 85 68

Gdańsk

Ul. Budowlanych 67
Sprzedaż: 58 733 44 68

Katowice

Siemianowicka 52C
Sprzedaż: 32 797 86 68

Kraków

ul. Jasnogórska 60
Sprzedaż: 12 345 36 68

Kraków

al. Powstańców Śląskich 22
Sprzedaż: 12 323 95 68

Poznań/Suchy Las

ul. Obornicka 125
Sprzedaż: 61 610 47 68

Rzeszów

Podkarpacka 6b
Sprzedaż: 17 783 18 68

Warszawa

ul. Puławska 557
Sprzedaż: 22 377 39 88

Warszawa

ul. Krasnobrodzka 5
Sprzedaż: 22 377 39 68

Długołęka

Wrocławska 58
Sprzedaż: 71 728 35 68