Surron

100% ELEKTRYCZNE CROSSY, MOTOCYKLE I MOTOROWERY SURRON

W OFERCIE AUTOPUNKT PEWNE UŻYWANE.

Przygotuj się na ogromną moc emocji z wyjątkowym i najbardziej elektrycznym crossem na rynku! Elektrycznie – Ekologicznie!

Sprawdź wszystkie dostępne modele i wybierz ten, który chcesz przetestować na specjalnym torze przy naszym salonie. Umów się na jazdę testową i poczuj niezapomniane emocje na żywo. Poznaj radość z jazdy bez sprzęgła, bez konieczności zmiany biegów i bez hałasu!

 


Dostępne modele elektrycznych crossów:

SURRON LIGHT BEE L1E - HIT SPRZEDAŻY

CENA: 21 500 zł

Wyjątkowy i najbardziej elektryczny cross na rynku!

Przygoda na dwóch kółkach od zawsze chodziła Ci po głowie, ale duża waga i hałas motoru skutecznie blokowała Twoje chęci? Z lekkim i napędzanym silnikiem elektrycznym Surronem możesz bezpiecznie w końcu zrobić to, o czym marzyłeś od dawna!


Ten cichy i lekki cross elektryczny elektryczny z homologacją został stworzony by spełnić Twoje marzenia i umożliwić realizację Twoich pasji. Z Light Bee L1e odnajdziesz się w mieście, bo nie stoisz w korku i z uśmiechem na twarzy do celu docierasz na czas, nawet do „zielonych stref” miasta. Doskonały design pozwoli Ci wyróżnić się z tłumu, a ekologiczny 100% elektryczny silnik zadba o środowisko naturalne. Ten wyjątkowy cross to idealna alternatywa dla samochodu, oszczędność czasu i niecodzienne emocje na co dzień. Jedyne czego potrzebujesz to prawo jazdy kategorii B lub AM i… cel podróży.

PRĘDKOŚĆ MAX: 45 km/h (ograniczona elektronicznie)
CZAS ŁADOWANIA: 3 h
ZASIĘG: 70 km

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

POBIERZ SPECYFIKACJĘ

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ


SURRON LIGHT BEE X - HIT SPRZEDAŻY

CENA: 20 950 zł

SurRon Light Bee X - Zawsze tam gdzie Ty i Twoje pasje!

SurRon Light Bee X sprawdzi się w każdych warunkach, dzięki czemu Twój weekend już nigdy nie będzie taki sam, pożegnasz się z nudą, a przywitasz ekstremalne doznania, niezwykłe przeżycia i ogromną ilość endorfin. Light Bee X jest doskonałym skrzyżowaniem osiągów motocykla terenowego z lekkością i zwinnością roweru.


Najnowsze technologie i nowoczesna konstrukcja pozwolą Ci na szybie rozwijanie swoich umiejętności i bezpieczną zabawę na najwyższym poziomie. Light Bee X jest odpowiedzią na Twoje pragnienia o ekscytującym oderwaniu się od codzienności.

PRĘDKOŚĆ MAX: 80 km/h (ograniczona elektronicznie)
CZAS ŁADOWANIA: 3 h
ZASIĘG: 70 km

SurRon Light Bee dostępny jest również w wersji Light Bee X - bez homologacji.

 

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

POBIERZ SPECYFIKACJĘ

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ


SURRON LIGHT BEE S - PROMOCJA -30%

CENA: 14 450 zł

Surron LIGHT BEE S - maksimum zabawy i bezpieczeństwa!

Wspieraj pasję swojego dziecka już od najmłodszych lat i podaruj mu w 100% elektryczny cross o idealnie dostosowanej mocy i super lekkiej, solidnej i prostej konstrukcji. Skorzystaj z aktualnej promocji cenowej i zamów Surrona LIGHT BEE S teraz i zapłać o 30% mniej!


LIGHT BEE S dzięki niewielkiej wadze nadaje się zarówno dla dzieci, jak i dla młodzieży, ponieważ „S-kę” prowadzi się tak łatwo jak rower! Rewelacyjne właściwości jezdne i mistrzowskie osiągi gwarantują niezapomnianą zabawę, a niesamowicie wytrzymała konstrukcja elektrycznego crossa zapewnia bezpieczeństwo na wszystkich rodzajach nawierzchni.

PRĘDKOŚĆ MAX: 50 km/h (ograniczona elektronicznie)
CZAS ŁADOWANIA: 4 h
ZASIĘG: 70 km

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

POBIERZ SPECYFIKACJĘ

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ


SURRON STORM BEE - NOWOŚĆ

CENA: 41 950 zł

Surron Storm Bee - Ekstremalne doznania, maksymalna moc i prędkość!

Storm Bee to pełnowymiarowy elektryczny motocykl do jazdy off-road o ogromnej sile wrażenia i imponującym stosunku mocy do masy. Dynamiczny design i agresywna geometria i sprawiają, że Storm Bee prezentuje się jak rasowy, spalinowy motocykl terenowy. Niezwykłe osiągi Storm Bee gwarantują niezwykłą przygodę, maksymalną dawkę emocji i bezpieczeństwa.


Z uwagi na ochronę przyrody, wiele niesamowitych szlaków górskich i wyjątkowych miejsc jest niedostępnych dla pojazdów spalinowych. Surron Storm Bee posiada w pełni elektryczny napęd, który pozwoli Ci eksplorować góry, lasy i bezdroża w zgodzie z naturą. Wszystkie te wyjątkowe i niedostępne dla innych lokalizacje mogą być przez Ciebie zdobywane i eksplorowane.

SurRon Storm Bee jest dostępny w 3 wersjach:

  • Storm Bee R L3e-A1 - wersja drogowa
  • Storm Bee E - wersja enduro
  • Storm Bee F - wersja off road

PRĘDKOŚĆ MAX: 110 km/h (ograniczona elektronicznie)
CZAS ŁADOWANIA: 4 h
ZASIĘG: 70 km

ZAPYTAJ O TEN PRODUKT

POBIERZ SPECYFIKACJĘ

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ


EKOLOGIA SIĘ OPŁACA

Kup elektrycznego crossa w Autopunkt Pewne Używane o 4000 zł mniej!
Skorzystaj z dopłaty rządowej i oszczędzaj z troską o środowisko.

WIĘCEJ INFORMACJI

UMÓW SIĘ NA JAZDĘ TESTOWĄ


KONTAKT

Autopunkt Pewne Używane Wrocław
55-095 Długołęka
Wrocławska 58
Tel.: 71 728 35 68
Mail: wroclaw@autopunkt.pl

 

Wczytywanie...